Minu parim aasta

tasuta eesmärkide seadmise seminar
toimub 1. jaanuaril 16:00
registreeru seminarile
Miks sa peaksid seminaril osalema?

KAS OLED MÕELNUD, ET…

miks osaleda?

TOETAME ÜKSTEIST PARima AASTA LOOMISEL

See seminar on esimene samm sinu parima aasta loomisel. Kui sa tunned, et varasemalt ei ole sa osanud seada endale eesmärke, mis ka päriselt teoks saaksid, siis see seminar ongi sinule. Vaatame otsa möödunud aastale ja analüüsime, mis läks hästi ja mis oleks saanud minna veel paremini. Seame uued eesmärgid nii, et need ka päriselt täituksid ning anname sulle tööriistad, mille abil saad muuta enda harjumusi. 

Seminar toimub 1. jaanuaril kell 16:00.

Seminari pääse on tasuta kõigile seik.ee e-poes tellimuse tegijatele perioodil 27.12-01.01. 

PANEME PAIKA SINU UUE AASTA EESMÄRGID KOOS seikIGA

Seminari alguses vaatame möödunud aastale tagasi ja analüüsime, kas kõik seatud eesmärgidsaid täidetud. Selleks, et 2023 aasta tuleks veelgi teguderohkem, ägedam ja unistuste saavutamist täis, räägime unistamisest, eesmärkide seadmisest, produktiivsusest ja oma eesmärkide ellu toomisest.

Paneme üheskoos kirja eesmärgid ning see on üks suur samm juba nende poole jõudmisel ja uue 2023. aasta muutmisel kõige ägedamaks aastaks üldse.

TAHAN SEADA 2023. A EESMÄRKE KOOS SEIKIGA

mIKS SA PEAKSID OSALEMA?

Analüüs möödunud aastale

Vaatame, mis läks 2022. aastal hästi, millistes valdkondades arenesid ning kus oleks saad teha nüüd uuel aastal veelgi paremini. Kirjutame endale kirja, et tänada end kõikide saavutuste ja töökuse eest möödunud aastal. Paneme paberile kirja, milline näeb välja sinu unistuste elu erinevatest valdkondades. See aitab sul ka mõista, mida soovid järgmisel aastal paremini teha ning annab aluse uute eesmärkide seadmiseks. 

Allalaetavad töölehed + üllatused

Oleme loonud sulle töölehed suunavate küsimustega, et oskaksid kirja panna enda mõtted seoses aastavahetuse, eesmärkide ja enda unistuste eluga, mille poole soovid püüelda. Saad möödunud aasta analüüsi lehed, uue aasta eesmärkide seadmise lehed ning harjumuste jälgimise lehe ehk habit trackeri. Kõigi aktiivsete seminaril osalejate vahel loosime välja auhindu.

MILLAL OLI VIIMANE KORD, KUI TEGID MIDAGI ESIMEST KORDA?

– JOHN C. MAXWEL
loome koos paremad harjumused ja seame saavutatavad eesmärgid

registreeru tasuta seminarile

alusta täna parema aasta nimel

Kohtume juba pühapäeval 01.01

Seminar toimub Facebooki grupis. Info ligipääsuga gruppi saad kohe peale registreerimist meilile. Kui info pole jõudnud 10 minuti jooksul, võis see minna meilikastis teise kausta.