Kuidas töötab Tegude Kalender päeviku liikuv tunniplaan?

Unusta korduva tunniplaani kirjutamine

Enam ei pea sa iga nädal sama tunniplaani ümber kirjutama, sest oleme päeviku kaane külge lisanud tunniplaani riba. Muutuste korral saad selle lihtsalt üle kleepida.

 

Taskust leiad tunniplaani kleepsud

Päeviku tagakaanel on mugav ja mahukas tasku sinu kõikide tähtsate paberite ja pisiesemete jaoks. Taskusse lisasime tunniplaani lisakleepsud – kui tunniplaan muutub, kleebi lihtsalt üle. Märkmikul on 2 järjehoidjat: üks nädala, teine kuu vaate jaoks.

Vaadake lühikest videot, kuidas töötab SEIKi liikuv tunniplaan

Vaadake lühikest Reelsi, kuidas Tegude Kalendri päeviku liikuva tunniplaani kasutada ja sellega aega säästa.

Mäletan, et mulle üldse ei meeldinud päevikusse iga päev tunniplaani kirjutada. Hakkasin kirjutama ainult lühendeid kasutades, näiteks M matemaatika ja MU muusika. Kuid see ei tundunud mulle ikkagi piisavalt mugav. 8. klassis tegin esimese kleebitava tunniplaani prototüübi, millest näed iga nädal, mis tund on tulemas ja ja saad kirjutada ainult koduseid ülesanded. Mitu aastat hiljem oleme SEIKis välja töötanud täiustatud ja meie meelest mugavaima lahenduse. Päevikul on pikendatud kaas: kirjuta tunniplaan otse kaane servale ja iga nädal on tunniplaani näha. Kui tunniplaan peaks muutuma, siis saad kaane tunniplaani üle kleepida.

Rudolf-Gustav Hanni / Kirjastus SEIK asutaja

Jaga seda ka oma sõpradele kasutades

#minuseik #liikuvtunniplaan #tegudekalender