Näitan kõiki 9 tulemust

Tegude Kalender Õpetajapäevik - ole produktiivne ja õnnelik!

Õpetajad, te olete imelised! Tegude Kalender õpetajapäevik aitab teil kogu õppeaasta jooksul motivatsiooni säilitada ning inspireerida noori seiklusi ja head tegema. Õpetajapäevik annab sulle tööriistad, mida saad kohe kasutama hakata, et muuta töö- ja eraelu lihtsamaks ning kiirgada energiat nii koolis kui mujal. Soovime, et kooliaasta oleks põnev, täis seiklusi ja et teil jääks aega reisi nautida.

Õpetaja, ole produktiivne ja õnnelik!


Neli lehekülge nädala planeerimiseks

Lisasime õpetaja päevikusse palju ruumi kõikide oluliste märkmete jaoks.

Prioritiseeri tegevusi ja lisa märkmeid

Pane kõik oma tegevused prioriteedi maatriksisse ja alusta kõige pakilisemast ja olulisemast. Kasuta vaba täpiruumi oma mõtete, koosoleku memode või ülesannete lahti kirjutamiseks. Jälgi harjumusi ja märgi üles isiklik to-do list.

Unusta korduva tunniplaani kirjutamine

Enam ei pea sa iga nädal sama tunniplaani ümber kirjutama, sest oleme päeviku kaane külge lisanud tunniplaani riba. Muutuste korral saad selle lihtsalt üle kleepida. Iga nädala alguses saad määrata eesoleva nädala fookuse ning iga päev märkida üles, kui õnnelik sa olid. Lehe küljel olevat täpiala saad kasutada märkmeteks või ülesannete ja jooniste tegemiseks.

Unista. Planeeri. Teosta. 

Kirjuta üles oma unistused ja eesmärgid. Plaani sammud aastasse ja vii unistused ellu!

Märgi oluline sisukorda ja leia kiirelt

Igale lehele on lisatud alla serva leheküljenumbri, mille abil saad luua oma sisukorra. Kirjuta märkmete lehele kõige olulisemad märksõnad pealkirjaks ja lisa see kohe ka sisukorda. Järgmine kord leiad õige lehe kiirelt üles sisukorra abil.

Sea ennast esiplaanile ja ole õnnelik

Päeviku alguses on mtmeid lehti, mis aitavad sul ennast esiplaanile seada, leida üles need tegevused, mis teevad sind õnnelikuks ja keskenduda oma eesmärkidele.

Terve aasta kahel lehel

Pane päevikusse kirja oma järgneva aasta plaan ja vaata, kui kiirelt mööduvad kuud, sündmused ja tähtpäevad, mida põnevusega ootad. Varsti ongi jälle suvi ja vaja hakata tegema ettevalmistusi uueks õppeaastaks.

Tähtsamad üritused ja tähtajad

Aasta jooksul on mitmeid tipphetki, olgu selleks klassiekskursioon, õpetajate väljasõit või eksamiperiood. Hoia kõige olulisemad kuupäevad ülevaatlikult ühes kohas.

Kõik olulised märkmed ja lehekesed mahuvad päevikusse

Kirjuta olulised märkmed päevikusse, lisa postiteid, pane olulised paberid taha taskusse ja loo oma süsteem.

Kasuta täpilehti tähtsateks märkmeteks

Kogu kõik kooli, tundide ja õpilastega seotud info ühte kohta. Päevikust leiad palju vaba ruumi, mis annab sulle võimaluse luua enda jaoks sobivad ja toimivad süsteemid.

Pane hindeid ka päevikusse

Hinded saad ikka üles märkida päeviku taga hinnetelehele. Kasuta neid lehti olukordades, kus oled klassiga väljasõidul või väljaspool klassiruumi, E-kool ei toimi või on muud mured arvutiga.

Taskust leiad tunniplaani kleepsud

Päeviku tagakaanel on mugav ja mahukas tasku sinu kõikide tähtsate paberite ja pisiesemete jaoks. Taskusse lisasime tunniplaani lisakleepsud - kui tunniplaan muutub, kleebi lihtsalt üle. Märkmikul on 2 järjehoidjat: üks nädala, teine kuu vaate jaoks.

Kuidas näeks välja elu ilma seiklusteta?

Alustasime Tegude Kalendri välja andmist, olles 8. klassi õpilased. Märkasime, et inimesed meie ümber ei ole õnnelikud. Ei teadnudki, kas see on tingitud hallist pimedast talvest või millestki muust. Otsustasime, et meie muudame inimesi õnnelikuks. Andsime välja kalendri, kus igale päevale on lisatud üks väljakutse, mida sellel päeval ära teha. Näiteks "Kallista", "Naerata" või hoopis "Joo piima". Väikesed tegevused, et tuua päeva rõõmu. Esimesel aastal andsime välja 1000 kalendrit, mis olid juba paari nädalaga kõik otsas. Seepärast otsustasime ka jätkata.

Rudolf-Gustav Hanni / Kirjastus SEIK asutaja

Miks me tahame, et oleksid õnnelik?

Juba vanakreeklastest filosoofid uskusid, et õnnelik olemine on elu tähtsaim eesmärk. Võtsime selle enda südameasjaks. Loome inspireerivaid tooteid, et leida üles oma tee õnneni.

Kelle jaoks me tegutseme?

Me oleme võtnud eesmärgiks iga inimese elu maailmas muuta natukene õnnelikumaks. Sinna on veel mitu sammu minna ja sa saad kaasa aidata jagades meid oma lähedastega.

Kuidas me seda päriselt teeme?

Oleme avastanud, et elades igat päeva täiel rinnal, võttes ette põnevaid seiklusi või inspireerides oma lähedasi, ongi võimalik õnnelik olla. Sellest lähtuvalt me oma tooteid loomegi.

Ära unusta jagada oma emotsioone ja elamusi

#tegudekalender #minuseik

Tegude Kalender õpetajapäevik SEIKist

Eriline Tegude Kalender õpetajapäevik - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne Tegude Kalender õpetajapäevik. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib Tegude Kalender õpetajapäevik.
  • Tegude Kalender õpetajapäevik ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga Tegude Kalender õpetajapäevik siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - Tegude Kalender õpetajapäevik on kohal paari päevaga
  • Loodame, et Tegude Kalender õpetajapäevik muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas Tegude Kalender õpetajapäevik seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #Tegude Kalender õpetajapäevik.

Milline Tegude Kalender õpetajapäevik valida?

  1. Mõtle, milline Tegude Kalender õpetajapäevik sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- Tegude Kalender õpetajapäevik.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni Tegude Kalender õpetajapäevik pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #Tegude Kalender õpetajapäevik.
Korduma kippuvad küsimused
Millal Tegude Kalender õpetajapäevik kohale jõuab?
Kui tellida Tegude Kalender õpetajapäevik tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Tegude Kalender õpetajapäevik jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. Tegude Kalender õpetajapäevik, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida Tegude Kalender õpetajapäevik?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane Tegude Kalender õpetajapäevik ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. Tegude Kalender õpetajapäevik on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui Tegude Kalender õpetajapäevik  ei sobi?
Kui sulle Tegude Kalender õpetajapäevik ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib Tegude Kalender õpetajapäevik toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas Tegude Kalender õpetajapäevik tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.