Kinkekomplekt lapsele – tegelusvihik & tänulikkus

24.99 

Iga laps armastab ilusate kingituste saamist, eriti kui need toovad kaasa põnevaid seiklusi ja uusi teadmisi. SEIKi kingitusekomplektis on kingitused lastele, mida saab kasutama hakata kohe – kodus, reisil või mujal seigeldes.

Kingitus sisaldab Happy journalit: minu 100 õnneliku päeva. Päevikuga on võimalus suurendada lapse visadust, parandada tema enesehinnangut, aidata arendada olulisi sotsiaalseid oskuseid, kasvatada ja julgustada teda tundma positiivseid emotsioone ning seeläbi aidata tal end õnnelikumana tunda.

Igavuse peletamiseks ja uute teadmiste saamiseks, oleme komplekti lisanud ka tegelusvihiku 5-7-aastastele lastele. Selles on põnevad harjutused, mille abil värvime, nuputame, leiame põnevaid seoseid ja harjutame tähtede kirjutamist. Tegelusvihik on valminud Tallinna parima lasteaiaõpetajaga ning sisaldab lisaks tavalistele harjutustele ka küsimusi maailmavaate avaramiseks ja tänulikkuse kasvatamiseks.

Loe rohkem toodete kohta siit:

Laste õnnepäevik: Minu 100 õnnelikku päeva

Mis siis, kui sul oleks võimalus suurendada lapse visadust, parandada tema enesehinnangut, aidata arendada olulisi sotsiaalseid oskuseid, kasvatada ja julgustada temas positiivseid emotsioone ning seeläbi aidata tal end õnnelikumana tunda – seda kõike vaid 10 minutiga päevas? Kas sa teeksid seda? Muidugi! Elo on noor ema, kes soovib aidata sul seda kõike ühe lihtsa ja lõbusa märkmikuga teha. See on märkmik, mida soovime, et oleksime ka ise lapsena omanud. Siinsed ülesanded aitavad leida igas päevas midagi head, õpetavad olema tänulik pisikeste asjade üle, aitavad õppida nii enda kui ümbritseva kohta ning aitavad arendada uusi harjumusi. Lapsevanematena saame aidata endi lastel õppida oma elus positiivsete asjade märkamist, emotsioonide väljendamist ning elukestvate oskuste loomist. Oluline on alustada sellega juba varajases eas! Soovitatav 5-12aastastele. Lae alla TASUTA näidisleht laste tänulikkuse päevikust SIIT.

Tegelusvihik - Täpsiku seiklused tähemaal

Täpsikud asuvad koos sinuga põnevale seiklusele. Avastame üheskoos tähtede põnevat maailma, värvime, nuputame, leiame põnevaid seoseid ja harjutame tähtede kirjutamist. Sukeldume ka täiskasvanute tähtsasse maailma, räägime olulistest teemadest ning õpime olema tänulikud. Tegelusvihik on valminud Tallinna parima lasteaiaõpetajaga ning sisaldab põnevaid ülesandeid 5-7-aastastele lastele.

Võta täpsikud kaasa reisile või nuputa kodus. Põnevust jagub mitmeks päevaks.

Postkaart "armastan sind kuuni ja tagasi"

Kingi kõige kallimale armas postkaart ja lisa oma emotsioonid kaardile. Postkaart "Armastan sind kuuni ja tagasi" sobib kõige kallimale kinkimiseks. Postkaardiga tuleb kaasa ka ümbrik ja see on pakendatud ilusasse pakendisse.

Kinkepakend karbike-pastelne

Üllata oma lähedasi armsa kingitusega pakikappi või kulleriga ukse taha. Ilusasti pakendatud kingitus tõstab toote väärtust ning rõõmustab kõiki paki saajaid. Et üllatada oma lähedast:
  1. Vali välja personaalne kingitus.
  2. Vastavalt tähtpäeval vali välja armas kaart ning kirjuta oma soovid üles.
  3. Vali välja sobilik pakendi tüüp ning sisesta nimi/tekst mida soovid saaja kingipakile kirjutada.
Meie pakime kingituse ära ning paneme teele. Siis ei jää muud üle kui ainult oodata, kuni pakk jõuab kingi saajani ja Sinunle tuleb rõõmus ja tänulik telefoni kõne kingi saajalt.
Kinkekomplekt lapsele – tegelusvihik & tänulikkus

24.99 

seik inspiring gifts Secure purchases - SSL encrypted connection

Turvaline ostukoht

Seik

Tasuta tarne alates 40€

Seik inspiring gifts 0-contact delivery

Tarne pakiautomaati

Raha tagasi garantii

Tarne pakiautomaati (DPD, Smartpost, Omniva) alates 2.89€: 1-2 päeva

Tarne postkasti (väikesed raamatud) 1.59€: 1-2 tööpäeva

Tarne kulleriga 6.79€: 1-2 päeva

SEIK Kesklinn pakiautomaat TASUTA: sama päeva tarne