Näitan kõiki 7 tulemust

Beebikaardid - jäädvusta esimesed sammud fotokaartidega!

Beebikaardid on hea katsikukingitus. Lapse sünd on pere jaoks väga eriline sündmus. Iga hetk on täis emotsioone, mida ei taha unustada. Beebikaardid muudavad lapse esimeste elukuude ja edusammude fotodele jäädvustamise põnevamaks. Lisaks on võimalik tellida meie e-poest ka beebiraamat, millega jäädvustada lapse esimesed aastad.

Soodus!
Original price was: 42.46 €.Current price is: 36.09 €.
Soodus!
Original price was: 47.45 €.Current price is: 40.33 €.
9.99 

beebikaardid SEIKist

Erilised beebikaardid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid beebikaardid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad beebikaardid.
  • Kõik beebikaardid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga beebikaardid siit kategooriast
  • Tellitud beebikaardid on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% beebikaardid kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et beebikaardid muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas beebikaardid kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #beebikaardid.

Millised beebikaardid valida?

  1. Mõtle, millised beebikaardid sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - beebikaardid sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi beebikaardid märksõna järgi
  4. Oota, kuni beebikaardid pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #beebikaardid
Korduma kippuvad küsimused

Millal beebikaardid kohale jõuavad?

Kui tellida beebikaardid tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad beebikaardid ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad beebikaardid 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad beebikaardid kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud beebikaardid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida beebikaardid?

Sa saad lihtsasti tellida beebikaardid läbi meie e-poe. Pane beebikaardid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas beebikaardid kätte saada.

Kas ma saan beebikaardid tagastada?

Kui sulle tellitud beebikaardid ei sobi, siis saad mittesobivad beebikaardid lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas beebikaardid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.