Papist DIY majake lastele

39.99 

Ise värvitav ja kokkupandav maja lastele on ideaalne kingiidee lastekaitsepäevaks, sünnipäevaks või mõneks muuks eriliseks tähtpäevaks. See toetab loovuse ja loogilise mõtlemise arengut ning ergutab kunstilist tegevust. See annab “pisikesele arhidektile” piiramatud võimalused arendada oma leiutist ja kujutlusvõimet, ergutades samal ajal tema loomingulisust. Sellest mängumajast ei saa mitte ainult üks järjekordne mänguasi tema toas, vaid sellele saate luua üheskoos just sellise loo ja väljanägemise nagu laps soovib. On ta juba ammu unistanud oma kohvikust? Või tahaks ta kohta, kus oma mudelautosid parandada? Tehke sellest teie eriline traditsioon:

  1. pange üheskoos maja kokku. See võtab umbes 15 minutit.
  2. mõelge välja plaan, kuidas seda kaunistada ning mis majake sellest saab. Majal on avatavad uksed ja aknaluugid. Tänu leti ja tahvliga vitriinile võib maja muutuda näiteks kohvikuks, kaupluseks, pitsabaariks, postkontoriks, muutes maja suurepäraseks mängupaigaks pikemaks ajaks.
  3. seejärel värvige ja looge majale kaunistused. Maja saab värvida ja fassaadi saab kaunistada erinevatest materjalidest nagu: värviline paber, tekstiilmaterjalid, tapeedijäänused, kriit, värvipliiatsid, värvid, viltkleebised, vahtplast ja palju muid materjale vastavalt äratundmisele ja loomingulisusele.
  4. Majake pakub lõputult palju lõbu – laps saab mängida just enda loodud majas ja luua enda reaalsus.

NB: Papist maja ei mahu pakiautomaati. Palun valige Kuller või SEIK Pakikapp – tulen ise järgi.

Papist DIY majake lastele

39.99 

seik inspiring gifts Secure purchases - SSL encrypted connection

Turvaline ostukoht

Seik

Tasuta tarne alates 40€

Seik inspiring gifts 0-contact delivery

Tarne pakiautomaati

Raha tagasi garantii

Tarne pakiautomaati (DPD, Smartpost, Omniva) alates 2.89€: 1-2 päeva

Tarne postkasti (väikesed raamatud) 1.59€: 1-2 tööpäeva

Tarne kulleriga 6.79€: 1-2 päeva

SEIK Kesklinn pakiautomaat TASUTA: sama päeva tarne  

Tootekood: majake Kategooriad: , ,