Kinkekomplekt isale – sokid ja isa lugu

39.99 

Meestele kingituste tegemine on alati on omaette väljakutse. Kuid tegime enda klientide elu lihtsamaks ning koostasime kinkekomplekti, mida on tore kinkida igale mehele, eriti kallile isale.

“Minu isa lugu” on mälestuste raamat isale. Sellest raamatust leiab üle 100 küsimuse isale, mis salvestab kogu tema eluloo hetkedest, mil ta sündis, kuni ajani mil ta isaks sai. Saa teada, kus ja milline oli tema lapsepõlv, millised on olnud tema suurimad saavutused elus ning soovitused sinule.

Oleme kuulnud, et meestel on alati puudus sokkidest, sellel põhjusel lisasime komplekti sardiini sokid konservis, mille lõhna tase on isa enda teha.

Loe rohkem toodete kohta siit:

Laos

Minu isa lugu - Mälestuste raamat isale

Isad on oma lastele superkangelased - nad on alati olemas kui vajad abi keeruliste asjadega ning viskavad nalja kasvõi une pealt. Isade tarkused ja õpetused kanduvad edasi põlvest põlve, sest pole vingemat inimest enda lastele kui nende kallis isa. Sellest raamatust leiab üle 100 küsimuse isale, mis salvestab kogu tema eluloo hetkedest, mil ta sündis, kuni ajani mil ta isaks sai. Saa teada, kus ja milline oli tema lapsepõlv, millised on olnud tema suurimad saavutused elus ning soovitused sinule. Täitke küsimusi raamatus ühiselt meenutades või kingi raamat isale, et ta saaks küsimustele vastata ning raamatu hiljem tagasi kinkida. Nii saavad vastused igaveseks salvestatud raamatusse, mida ikka ja jälle koos lugeda ning tulevastele põlvedele edasi anda.

Sardiini sokid konservis (suurus 40-46, mehele)

Kalurid on hästi tuntud Vahemerest sardiinide püüdmise poolest. Toitaineterikka toiduna ja suurepärase energiaallikana on sardiinid olnud auväärseks toidukorraks sajandeid. Nii et järgmine kord, kui keegi teie sokkide üle kaebab, öelge talle, et need on kõige loomulikumas olekus Sardiini sokid ja nende kandmine on teie jaoks au ja traditsioonide asi. Ärge muretsege, lõhna tase on teie otsustada.

Sokid on eeltellimuses ja jõuavad 1.06

Postkaart "armastan sind kuuni ja tagasi"

Kingi kõige kallimale armas postkaart ja lisa oma emotsioonid kaardile. Postkaart "Armastan sind kuuni ja tagasi" sobib kõige kallimale kinkimiseks. Postkaardiga tuleb kaasa ka ümbrik ja see on pakendatud ilusasse pakendisse.

Kinkepakend karbike-tõelisele mehele

Üllata oma lähedasi armsa kingitusega pakikappi või kulleriga ukse taha. Ilusasti pakendatud kingitus tõstab toote väärtust ning rõõmustab kõiki paki saajaid. Et üllatada oma lähedast:
  1. Vali välja personaalne kingitus.
  2. Vastavalt tähtpäeval vali välja armas kaart ning kirjuta oma soovid üles.
  3. Vali välja sobilik pakendi tüüp ning sisesta nimi/tekst mida soovid saaja kingipakile kirjutada.
Meie pakime kingituse ära ning paneme teele. Siis ei jää muud üle kui ainult oodata, kuni pakk jõuab kingi saajani ja Sinunle tuleb rõõmus ja tänulik telefoni kõne kingi saajalt.
Kinkekomplekt isale – sokid ja isa lugu

39.99 

seik inspiring gifts Secure purchases - SSL encrypted connection

Turvaline ostukoht

Seik

Tasuta tarne alates 40€

Seik inspiring gifts 0-contact delivery

Tarne pakiautomaati

Raha tagasi garantii

Tarne pakiautomaati (DPD, Smartpost, Omniva) alates 2.89€: 1-2 päeva

Tarne postkasti (väikesed raamatud) 1.59€: 1-2 tööpäeva

Tarne kulleriga 6.79€: 1-2 päeva

SEIK Kesklinn pakiautomaat TASUTA: sama päeva tarne  

Tootekood: Kinkekomplekt isale-1 Kategooriad: , , , , , ,