Sponsorluse taotlemine SEIKist

Kirjastus SEIK on toetanud kümneid erinevaid etttevõtmisi alates kooli talendikonkursitest kuni üleriigiliste konkursite ja annetusteni välja. Soovime inspireerida inimesi tegema head ja olema õnnelikud.

 

Soovitused taotluse täitmisel

Anname iga ostetud kalendri kohta ühe kalendri heategevuseks. 

Meie tooted sobivad hästi parimate premeerimiseks või eriliste inimeste välja toomiseks. Kalender on väärt kingitus.

 

Mõned näpunäited enne taotluse täitmist.

 

  1. Toetaja või sponsor on väga õnnelik, kui sa suudad ka vastu pakkuda. Mõtle välja, kuidas saaksid olla ka meile kasulik. Meile meeldivad uudsed ja leidlikud ideed. Näiteks sotsiaalmeedias postitused, jagamismängud, fotosein üritusel või hoopis tegude aaretejaht? Leidlike ideid premeerime kindlasti.
  2. Taotlus tuleks saata aegsasti enne ürituse toimumist! Palume taotluse saata vähemalt 2 nädalat enne toimumist. Siis jõuame paremini teile toodete üleandmise organiseerida, koostöö detaile läbi arutada ja logofaile jagada. Suuremate projektide puhul soovitame juba kuid varem ühendust võtta.
  3. Täida taotlust hoolega ja too välja kindlasti ürituse sisu, toimumise aeg-koht ja inimeste arv! Räägi meile ka, mis on teie tegevuse eesmärk, kellele te seda teete ja mis täpsemalt toimub. Too välja, kus üritus toimub ja millal, siis saame paremini planeerida koostööd.
  4. Ära kirjuta romaani, ole julge ja ütle, mida täpselt soovid! Anna meile teada, milliseid tooteid ja millises kogustes on teil vaja ja millises otstarbes neid kasutatakse.
  5. Anna meile teada peale sündmuse lõppu, kuidas teil läks! Oleme väga huvitatud teie ürituse edust ja tahame ka teada, mis täpsemalt üritusel toimus. Hea meelega postitame lühikese ürituse tutvustuse ja pilte üritusest ka meie blogisse ja sotsiaalmeediasse. Kui te olete ka saanud meediakajastust, siis andke sellest ka meile teada.

 

Kui sul tekkis küsimusi ankeedi täitmisel, siis võta meiega julgelt ühendust.

 

Kirjastus SEIK
[email protected]