Elumuutev 18-päevane seminar

JÄRELVAADATAV SEMINAR 

Minu teekond unistuste eluni

Alusta oma teekonda nüüd

KAS OLED MÕELNUD, ET…

miks osaleda?

Toimivad tööriistad ja inspireerivad inimesed

See seminar katab kõik teemad, mis on ühe eduka ja enda unistusi täitva inimese igapäeva osa. Me aitame sul leida enda põhjused, eesmärgid ja tee unistuste eluga alustamiseks. Anname sulle läbi proovitud ja päriselt toimivad tööriistad ning toome sinuni oma ala spetsialistid, kes inspireerivad sind liikuma unistuste elule lähemale ning kelle kaudu saad tugevaid taipamisi, mida oma elus muuta. Esineb 18 oma ala eksperti. Kõiki videod on ette filmitud ja saad neid järele vaadata soovi korral mitu korda ning liikuda omas tempos. 

Kuidas see muudab sinu elu?

1

UNISTA

Süvendame sinu eneseteadlikkust, unistame, leiame sinu oskuste, kirgede ja kutsumuste abiga sinu elus olemise mõtte ja rõõmu.

2

PLANEERI

Seame eesmärgid, mis on ka päriselt saavutatavad! Aitame sul leida sisemise motivatsiooni ning kustutada piiravad uskumused, mis ei aita kaasa eesmärkide täitmisele.

3

SAAVUTA

Peale unistamist ja eesmärkide seadmist keskendume sinu energiale- kehale ja vaimule, et sa oskaksid ise täita oma baasvajadusi. 

kuidas seminar korraldatud on?

Veidi enne seminari algust saadame sulle seminari töövihiku ning lisame sind privaatsesse Facebooki gruppi. Enne seminari on sulle juba valmis tehtud harjutused vihikus, kus saad kirja panna enda põhjused sellel osalemiseks, suuremad unistused ning eesmärgid. Seejärel on seminari grupis iga päev esinejatega videoloengud. Videod on ette filmitud, saad neid vaadata ka omas tempos.

Loenguid toetavad harjutused töövihikus, mille kaudu saad uusi teadmisi kohe praktiseerida. Igal päeval palume sul vihikus kirja panna ka enda päeva eesmärgid, samuti leiab sealt ka tänulikkuse ja eneseteadlikkuse lehed.

SINU TEEKONDA TOETAB LISAKS KOOLITAJATELE KA SEMINARIVIHIK

Seminaril jõuab 2 nädala jooksul sinuni mitmeid tunde uut infot, inspireerivaid lugusid ja õpetusi ning tööriistu, mida saad kohe integreerida oma ellu. Selleks, et kõik need uued teemad kinnistuksid, oleme sulle kokku pannud seminari töövihiku. Selles on harjutused, mis on loodud koostöös esinejatega, et saaksid nende loengus õpitut kohe praktikas rakendada või taipamisi üles märkida. Eesmärkide, unistuste elu ja enda “miks”-i kirja panemise lehed; samuti produktiivsuse, enesearmastuse ja reflekteerimise lehed. Töövihikust saabki alguse sinu unistuste elu, mille mõtete ja õpetuste juurde saad alati tagasi tulla. 

REGISTREERi ennast SEMINARILE

mIKS SA PEAKSID OSALEMA?

SAAD SELGE PILDI, KUS SA HETKEL OLED JA KUHU SA SOOVID LIIKUDA

Seminari alustame enesearmastuse teemadel, kus teeme selgeks, miks üldse võiksid sellele tähelepanu pöörata, kuidas seda teha ning analüüsime, kus sa oled ja kuhu soovid edasi liikuda. Arutleme, miks on enesearmastus üks baasvajadustest ning kuidas võib endasse uskumine imesid korda saata sinu elus.

LOOME TERVISLIKUMA ELUVIISI JA UUED HARJUMUSED

Me ei ütle sulle, et peaksid tegema igapäevaselt tund aega jõutreeningut. Me vaatame hoopis üle treeningute alustalad, miks me peaksime end liigutama ja millised võiksid mõtted ja eesmärgid nendega seoses olla. Leiad endale parima viisi enda keha eest hoolitsemiseks. Tõstame ka enesearmastust ja hoolitseme endi eest. 

SAAD JULGUSE JA ENERGIA, ET LIIKUDA ENDA UNISTUSTE ELU POOLE

Seminaril esinevad vinged oma ala spetsialistid, kes on ise end üles töötanud. Nende lood on inspireerivad ja õpetlikud ning nad teavad, kust peaksid alustama, et jõuda samuti enda eesmärkideni. Nii on ka sinul palju julgem enda esimesi samme teha. Ühiselt loome võimsa energia, mis aitab luua sinu unistuste elu.

PALJU PÕNEVAID ÜLLATUSI

Nii nagu eluski, tuleb ka meie seminaril ette palju üllatusi, kuid ikka ainult positiivseid! Üllatusesinejad ja ettevõtted, kes annavad meie tegemistele hoogu seminari ajal. Mis põhiline- teadmised ja alustalad koos harjumustega kogu eluks!

“Millal oli viimane kord, kui tegid midagi esimest korda?”

– John C. Maxwel
Mis ma edasi teen, kui olen registreerunud?

Kuidas see töötab?

Seminar toimub mugavalt privaatses Facebooki grupis, kus saad harjutusi kaasa teha ja esinejaid kuulata omas tempos. Leiame endale ühiselt mõtlevaid uusi sõpru ja jagame oma ideid. Toetame ja inspireerime üksteist ning tähistame kõiki suuri ja väikeseid võite!

Saadame  sull seminari töövihiku, mis toetab sind seminari läbimisel.

18 päeva uusi harjumusi, tutvuseid, teadmisi ja inspiratsiooni. See on alles algus, sest seminarilt saadud teadmised saadavad sind unistuste elu teekonnal ka edaspidi!

Katre Kulbok

Enesearmastuse, elu & edu coach 

Katre missiooniks on aidata naistel saavutada rahulolu iseendaga ja liikuda enda unistustele lähemale! Ta jagab väga ausalt oma lugu enesearmastuseni ja annab sulle praktilised harjutused, kuidas enesearmastuse teekonda alustada ja jätkata ka peale seminari. Kuna Katre enda tee on olnud keeruline, olles ise oma elus kohas, kus puudus enesekindlus, enesearmastus ja eneseväärtus, siis hakkas ta abi otsima endale läbi erinevate koolituste, mis viis teda lõpuks coachingu maailma.

Nüüdseks on ta õppinud ennast armastama, on enesekindel, julge ja liigub oma eesmärkide suunas. Täna on tema missiooniks toetada naisi samade teemadega. Aidata naistel leida üles nende tee, unistused, eesmärgid, enesearmastus, eneseväärtus. Aidata naistel elada seda elu, mida nad elada tahavad! Mida Sina elada tahad!

Kristel Tuul

Naiste edu coach

Kristel Tuul on naiste coach, kes aitab sul kergusega saavutada oma eesmärgid, juhtides oma energiat, mitte aega. Ta läheneb naiste eesmärkidele holistiliselt ja teaduspõhiselt, aidates neil panna enda mõtteviis, keskkond ja keha enda kasuks tööle.Nagu enamasti coachiks või õpetajaks saadakse, nii on ka Kristeli taustaks omaenda isiklikud kogemused ja õppetunnid.

Ta on veetnud aastaid jõuliselt töötades ja ennast teistega võrreldes, et end väärilisena tunda. Töönarkomaanina tundis ta uhkust pikkade kontoritundide üle, mida toitis kofeiin ja vajadus tunnustuse järele. Uskudes, et aja mahavõtmine on ajaraiskamine ja uni on madalaim prioriteet, jõudis ta läbipõlemise ja stressini. Peale energiajuhtimise praktiseerimist hakkas ta päriselt juhtima oma elu viisil ja tempos, mis just talle sobis, olles omas väes.

Dali karat

Õnnekoolitaja, inspiratsioonikõneleja

Dalí Karat on õnne-, heaolu- ja teadliku unistamise koolitaja. Ta on inspiratsioonikõneleja, vaimne õpetaja, autor ja podcaster.

Dalí õpetab meile õnnelik olemise kunsti, teadliku elustiili väge ja manifesteerimise saladusi. Ta tegeleb inimeste toetamisega nende vaimsel teel, tuletades meelde põhitõdesid õnnelik olemiseks, oma unistuste elu loomiseks ning kerguseks.

Elis Nikolai Vendla

Toitumisnõustaja

Elise eesmärk toitumisnõustaja ja toitumisterapeudina on aidata klientidel luua elukestev harjumus tervislikult ja teadlikult toituda.

“Teadlik toitumine, tasakaalu leidmine ja oma keha vajaduste tundma õppimine on aidanud mul parandada oma üldist enesetunnet ning seljatada ärevushäired. Mul on kordades rohkem energiat ning olen ideaalkaalus. Pidev kaalu kõikumine ja emotsionaalne söömine on ajalugu. Kui ka sina soovid kergemat enesetunnet, õppida kuulama oma keha ja kaotada liigsed kilod, siis aitan sind meeleldi.”

Jekaterina Tint

Rahatarkuse treener

Jekaterina on rahatarkuse ja investeerimise treener, investor, eraisiku rahanduse aine õppejõud Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, sertifitseeritud kestliku rahanduse analüütik.

Jekaterina räägib rahatarkusest ja investeerimisest: kuidas suurendada sissetulekut, pensionifondi valida, alustada indeksfondidesse investeerimist ja teha investeeringute analüüsi.

ülejäänud

esinejad

Kirsti vaikla
Treener

Kirsti suurem eesmärk on naisi suunata liikuma nende parema minani, olles naistele eeskujuks ja toetades neid nende teel.

Juhan Noode
Hingamisterapeut

Juhan korraldab hingamisteraapiad ja räägib, kui oluline on teadlikult hingamine ning milliseid positiivseid muutuseid see sinu kehas võib esile hakata tooma.

ElO kumel
ENESETEADLIKKUS

Elo teab, et elu juhtimine ja unistuste täitmine algab eneseteadlikkusest – iseenda tundmine annab vajaliku enesekindluse teha õigeid valikuid. Ta on koostanud põhjaliku eneseteadlikkuse päeviku, parimaid harjutusi jagab ta seminaril ka sinuga.

Susanna Maria Koort
Energiaterapeut

Susanna aitab sind jõuda sinu sügavamale tasandile läbi energiatöö, toetab enese tundma õppimise teekonal ja teadlikkuse suurendamisel, et jõuaksid kerguseni ja rahuloluni.

Illimar Pilt
Isa ja blogija

Papa Piltsberg on elurändurist optimist, kellele meeldib koguda ja rääkida lugusid läbi enda ning teiste kogemuste. Illimari suurem eesmärk on olla eeskujuks paljudele lapsevanematele ning seminaril aitab ta sul leida enda sisemine laps, et leida veel sügavam side oma lastega.

Kairi Lenk
paari- ja pereterapeut

Kairi on suhteterapeut, kes tegeleb nii paaride, üksikisikute kui ka peredega.  Suhted ja enda perekonna suhtemustritest teadlik olemine tundub olevat üks parimaid ravimeid, sest just siis saame teha teadlikke valikuid oma elu osas ja ise enda elu ja emotsioonide eest vastutust võtta.

Marlen Annabel kubri
Teadliku elu koolitaja

Marlen Annabel Kubri on teadliku elu loomise koolitaja ja coach. Ta aitab sul jõuda oma isikliku väe ja loomisjõuni ning õpetab lihtsate ja hästi praktiliste sammudega, kuidas Sina saad ise oma elu muuta ja järgmise taseme peale viia üks kõik millises valdkonnas. 

Kaido Kubri
Mentor ja koolitaja

Kaido on olnud DISCi fänn tänaseks üle 15 aasta ja Kaido missiooniks Eestis on suurendada eestlaste tolerantsust ja mõistmist erinevate inimeste suhtes ning õppida nägema ja hindama seda unikaalset väärtust, mida erinevad inimesed kõikvõimalikesse kooslustesse kaasa toovad. 

GERTRUD ALATARE
human design koolitaja/FOTOGRAAF

Gertrudi soov on pakkuda ka teistele võimalust endast rohkem teada saada läbi Human Design’i vaatenurga ning seeläbi ennast veel rohkem aktsepteerida ja mõista.

Rudolf-Gustav Hanni
Ettevõtja, SEIK asutaja

Rudolf on ettevõtja ja kirjastus SEIKi asutaja. Koolipoisina lõi ta Tegude Kalendri, kus igal päeval on üks hea tegu. Nüüd aastaid hiljem on tal endiselt sama missioon- tuua rõõmu inimeste eludesse. Aastate jooksul on Rudolf unistanud suurelt ja need ellu toonud. Nüüd õpetab ta ka sinule, kuidas luua ise midagi, millest võibki saada alus sinu unistuste elule. 

Kevad Belle Saarepera
Ettevõtja

Kevad Belle on olnud ettevõtlik neiu juba põhikoolist, kui otsustas alustada enda koolis tervisliku koolipuhveti, et suunata noori tervislikumaid valikuid tegema. Nüüdseks on ta loonud oma ettevõtte Not Your Average ja seminaril räägibki, kuidas leida äriidee ning panna paika esimesed plaanid selle asutamiseks.

Mona kattel
Treener, ettevõtja

Mona on 26 aastane seikleja. Ta on ettevõtja, treener, jooga õpetaja, energiapraktik. Tema suurimad väärtused on vabadus ja sisemine rahu. Veebiettevõte pakub talle vabadust elada ja töötada seal kus soovib, Mona on viimased 3 aastat elanud püsivalt Balil. Tema eesmärk on õpetada Sulle sama, täita oma unistusi ja luua piisavalt vabadust.

Jaanuaris võtsin otsuse vastu, et see aasta on minu enesejuhtimise ja enesearengu aasta. See seminar oli just see, mida ma vajasin, et aru saada, kuidas osata veel paremini edasi liikuda ja mida ma saaksin teisiti teha. 4 lapse emana ei saanud ma varem sellest aru, et hoopis mina ise olen oma elus kõge tähtsam, lapsed ju kasvavad suureks aga mina ise jään ikkagi endale alles. Sain aru, et pean ise nägema ennast sellise inimesena, kes on võimeline oma unistusi täitma. Sain uusi teadmisi, julgust, enesekindlust ja oskusi, kuidas olla produktiivsem enda eesmärkide täitmiseks ja töö ning eraleu tasakaalus hodmiseks. Minu jaoks oli seminar väga huvitav ja ma sain tõesti väga häid teadmisi oma ala spetsialistidelt. Sain liikuda omas tempos ja vaadata kõiki videosid ja LIVE ka järgi. Väga meeldis see, et SEIK toodete loojaid sain näha ja kuulda ise rääkimas oma oodetest ja kõigi nende toodete taga on oma äge lugu. Aitäh teile!!!

– Kaire V.

Imeline õhtu oli koos teiega! Jätkake samas vaimus oma imeliste toodetega! 😍

Gea

Aitäh! See andis väga palju mõtteainet ja juba tegin ühe sammu edasi paremuse poole, et ma poleks enam rahulolematu!😊
Aga tunnistan, et juba see miniseminar andis mõista, et on vaja muutusi ja usun, et ma saavutan ka selle! Ootan juba seminari 🥰

Katre

Saab põnev olema, liitusin ka seminariga!🥰

Kätlin

 KAS SELLE AASTA LÕPUKS OLED SA …

SEE ON AINULT SINU OTSUSTADA!

sul pole midagi kaotada, vaid ainult võita

registreeru seminarile

tahan alustada liikumist oma unistuste elu suunas

Seminar on ette filmitud. Hetkel saab seminari osta järelvaatamiseks soodsamalt

Seminar toimub privaatses Facebooki grupis, kus saad tegutseda rahulikult omas tempos. Kõiki videosid saad järelvaadata omale sobival ajal ning liikuda programmiga omas tempos.

Pss! Seminari link ja kinnitusmeil võivad minna meilikastis others kausta.

SÜNDMUSELE AITAVAD KAASA