tasuta seminar 3. novembril kell 19:00

kuidas alustada enda unistuste elu?

registreeru tasuta seminarile
Miks sa peaksid osalema?

KAS OLED MÕELNUD, ET…

miks osaleda?

toetame üksteist unistuste eluga alustamisel

See seminar on Sinu teejuht iseendast teadlikuks saamise teekonnal. Eneseteadlikkus on võime märgata, aktsepteerida ning suunata oma mõtteid, tundeid ja valikuid. Me aitame sul sellega algust teha- teeme läbi praktilised ülesanded, inspireerime ja toome näiteid elust enesest. Kutsume sind TASUTA seminarile, mis toimub neljapäeval, 3. novembril kell 19.00 turvaliselt veebi teel. Seminari on võimalik ka järelvaadata, liitudes enne seminari algust. 

esineb eneseteadlikkuse päeviku autor

elo kumel

“Ma olin ülikooli poole peal olukorras, kus ma ei teadnud enam, mida ma oma elult tahan. Ma olin segaduses, ahastuses ja pidevalt haige.

Tundsin, et olen tupikus, teadmata, kus on väljapääs ja kuidas sinna jõuda. Mind kimbutas hirm, teadmatus ja rahulolematus. Kõik see segas minu igapäevaelu, sest teotahe oli kadunud, puudusin koolist ja tulemused langesid.

Ma olen oma loomult alati pürginud paremuse poole ja tegutsenud selle nimel, mida tahan. Antud olukorras tahtsin ma selgust, mida oma eluga edasi teha. Ma veetsin palju aega omaette oma mõtteid analüüsides. Unistasin palju. Jälgisin ja kuulasin inimesi, kes mind inspireerisid, kelle moodi tahtsin olla. Mõtlesin, millist elu tahan elada.

Läbi eneseanalüüsi ja enesearengu õppisin tundma iseennast ning oma soove. See ongi eneseteadlikkus – arusaam iseendast ja enda maailmast ning oskus vastavalt oma arusaamadele selles maailmas navigeerida. Nüüd tahan jagada oma õpitut ka sinuga.”

REGISTREERU TASUTA SEMINARILE

mIKS SA PEAKSID OSALEMA?

RAHULOLU LEIDMINE ISEENDAGA

Peale seminari tunned, et sa saad hakkama iga väljakutsega. Meie kõigi teekonnad on erinevad, kuid need algavad tihti samamoodi. Anname sulle tööriistad, millega saad esimesed sammud teha. Eneseanalüüsi tegemine on nagu vestlus iseendaga, mille käigus sa õpid ennast tundma ja saad lähedasemaks oma mõtete ning soovidega. See on kvaliteetaeg, mis on pühendatud ainult sinule endale. 

sUURENDAB ENESEKINDLUST

Vahepeal elame me suures osas minevikus, sest tulevik näib kauge ja võimatu. Anname sulle enesekindluse ja lootuse, et sinu unistuste elu ei ole kättesaamatu ja saad hakkama kõigega nii kaua kuni endasse usud. Sa tead, millist väärtust sa suudad pakkuda ning seisad nende asjade eest, mis on sinu jaoks olulised.

TASUTA OMA ELU PLANEERIMISLEHED

Anname sulle planeerimislehed, kus saad kirja panna eesmärgid, mis on seotud kõigi Sinu elu tahkudega, alustades isikliku arengu, karjääri, suhete ja lõpetades tervise ja seiklemisega. Vaid nii saad luua endale tasakaalus ja õnneliku elu! Lisaks lahendame seminaril üheskoos harjutusi, mis aitavad iseennast paremini tundma õppida ning leida just enda jaoks olulised eesmärgid.

pALJU PÕNEVAID ÜLLATUSI

See on vaid esimene samm sinu unistuste elu teekonnal! Meil on sulle miskit veel suuremat ja põnevamat, mis viib sinu elu täiesti uuele tasemele! Jagame seda kõike sinuga juba seminaril.

“Millal oli viimane kord, kui tegid midagi esimest korda?”

– John C. Maxwel
sul pole midagi kaotada peale enda unistuste elu poole liikumise

registreeru tasuta seminarile

tahan alustada liikumist oma unistuste elu suunas

Kohtume juba neljapäeval 03.11 kell 19.00

Ps! Seminari on võimalik ka järelvaadata, registreerides ennast enne seminari algust. 

Pss! Seminari link ja kinnitusmeil võivad minna meilikastis others kausta.