Näitan kõiki 4 tulemust

Fotokaardid beebile - jäädvusta imiku esimesed sammud fotokaartidega

Fotokaardid beebileon hea katsikukingitus. Lapse sünd on pere jaoks väga eriline sündmus. Iga hetk on täis emotsioone, mida ei taha unustada. Fotokaardid beebile muudavad lapse esimeste elukuude ja edusammude fotodele jäädvustamise põnevamaks. Lisaks on võimalik tellida meie e-poest ka beebiraamat, millega jäädvustada lapse esimesed aastad.

Soodus!
36.09 
Soodus!
40.33 

fotokaardid beebile SEIKist

Erilised fotokaardid beebile - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid fotokaardid beebile. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad fotokaardid beebile.
  • Kõik fotokaardid beebile on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga fotokaardid beebile siit kategooriast
  • Tellitud fotokaardid beebile on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% fotokaardid beebile kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et fotokaardid beebile muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas fotokaardid beebile kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #fotokaardid beebile.

Millised fotokaardid beebile valida?

  1. Mõtle, millised fotokaardid beebile sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - fotokaardid beebile sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi fotokaardid beebile märksõna järgi
  4. Oota, kuni fotokaardid beebile pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #fotokaardid beebile
Korduma kippuvad küsimused

Millal fotokaardid beebile kohale jõuavad?

Kui tellida fotokaardid beebile tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad fotokaardid beebile ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad fotokaardid beebile 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad fotokaardid beebile kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud fotokaardid beebile paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida fotokaardid beebile?

Sa saad lihtsasti tellida fotokaardid beebile läbi meie e-poe. Pane fotokaardid beebile ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas fotokaardid beebile kätte saada.

Kas ma saan fotokaardid beebile tagastada?

Kui sulle tellitud fotokaardid beebile ei sobi, siis saad mittesobivad fotokaardid beebile lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas fotokaardid beebile tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.