Näitan kõiki 3 tulemust

Tegude Kalender lauakalender – inspireerivad teod sinu laual

Igapäevane kiire eluviis võib panna unustama, kui tähtis on teiste abistamine, kallistamine või “Ma armastan sind” ütlemine, seepärast ongi Tegude Kalender sulle hea abimees, mis sellised lihtsad asjad meelde tuletab. Võid kindel olla, et tood naeratuse oma kallite inimeste näole ja ka enda silmad säravad.

Lauakalender on papist karbi sees mõõtudega 100x210mm. See on prinditud kvaliteetsele paberile ning kalendrit ümbritseb uus karp. Kuid saab vahetada külje pealt.
Alusta heategude tegemist.


lauakalender SEIKist

Eriline lauakalender - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne lauakalender. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib lauakalender.
  • Kõik lauakalender on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga lauakalender siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - lauakalender on kohal paari päevaga
  • Loodame, et lauakalender muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas lauakalender seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #lauakalender.

Millised lauakalender valida?

  1. Mõtle, milline lauakalender sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- lauakalender.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni lauakalender pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #lauakalender.
Korduma kippuvad küsimused
Millal lauakalender kohale jõuab? Kui tellida lauakalender tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab lauakalender 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud lauakalender tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida lauakalender? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane lauakalender ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan tagastada lauakalender? Kui sulle lauakalender ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas lauakalender tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.