6 kingiideed emale – emadepäeva kingitused

Emadepäeva - raamat Minu ema lugu

EMA on iga inimese elus erilisel kohal ning armastab oma lapsi piirideta ning vanusest olenemata. Oma emale tänulikkuse näitamine ei ole oluline vaid ühel päeval aastas, vaid tähtis on igapäevane meelespidamine ning hoolivuse näitamine. Kuid erilisuse rõhutamiseks on aastas ka tore tähtpäev, mis on suunatud ainult kallitele emadele. Taaskord on see tore päev lähenemas,  kui saame tänada oma emasid, vanaemasi ja vanavanaemasid. Armastuse näitamiseks jagatakse ilusaid sõnu, minnakse külla, tehakse midagi koos, viiakse lilli või hellitatakse väikeste kingitustega. 

Armsaid emadepäeva kingituste ideid on SEIKis palju. Seetõttu jagame Sinuga 6 IDEED, MIDA EMALE KINKIDA. 

Minu ema lugu – mälestuse raamat emale

Sellest raamatust leiab üle 100 küsimuse emale, mis salvestab kogu tema eluloo hetkedest, mil ta sündis, kuni ajani mil ta ise emaks sai. Saa teada, kus ja milline oli tema lapsepõlv, millised on olnud tema suurimad saavutused elus ning soovitused sinule.
Täitke küsimusi raamatus ühiselt meenutades või kingi raamat emale, et ta saaks küsimustele vastata ning raamatu hiljem tagasi kinkida. Nii saavad vastused igaveseks salvestatud raamatusse, mida ikka ja jälle koos lugeda ning tulevastele põlvedele edasi anda.

21.99 

Happy journal: Armastus iseendale

Raamatus on aasta jagu harjutusi, et ema õpiks end tõeliselt armastama, oleks õnnelik ja tänulik ning saavutaks kõik oma eesmärgid. Raamatust leiab ta nädalaks ühe suurema harjutuse ning väiksemad küsimused ülejäänud nädalapäevadeks. Harjutused on lihtsad, kuid panevad mõtlema ja tegutsema parema enda nimel. Küsimuste abil saab iga päev mõtiskleda ühe uue teema üle ning tunda tänulikkust väikestest asjadest enda ümber.

Happy Journal Õnnepäevik

Happy Journal: Armastus iseendale

19.99 

Unista. Planeeri. Saavuta #produktiivsuspäevik

Emade päevad on täis toimetusi. Alustades munade praadimisest lõpetades batuudi kokkupanemisega. Tihti on soov olla produktiivsem, kuid tulemusteni ei jõuta. Produktiivsuspäevik keskendub keskendub eesmärgile tuua fookus olulisele, mis omakorda aitab jõuda kõige tähtsamate tegevusteni. See planeerija aitab oma igapäevaelu segadusest jagu saada ning leida üles fookus. Seeläbi saavutada oma eesmärgid kiiremini ja tead, mille nimel töötadatakse. Planeerija ülesanne on suunata inimene ärkama iga päev üles motiveeritult, veeda päev eesmärgipäraselt ning õhtul uinuda, tundes rahulolu veedetud päeva eest.

21.99 

Disainkruus- EMME

Kui oled kaugel ning ei saa kohe oma ema külastada. Saada talle armas kingitus, et tuletada meelde, kui imeline ning armastav naine ta on. Juues sellest tassist teed või kohvi tuleb emale kindlasti meelde mõni ühine tore mälestus. 

disainikruus

Disainkruus – Emme

11.99 

Isetäidetav raamat “100 asja, mida ma sinu juures armastan”

Nüüd on aeg kirja panna need 100 asja, mis emme juures kõige rohkem armastad. Tihtipeale võime unustada tunnustamast kõige kallimat. See on väike ja personaalne kingitus, et meelde tuletada, miks just ta kõige kallim on. Pane oma loovus ja tähelepanuvõime proovile ja täida see raamat oma mõtetega ning kingi üllata ema tõeliselt personaalse kingiga. Rohkem armastust ja seiklusi igasse päeva.

8.99 

Raamat “100 asja, mida iga naine vähemalt korra elus tegema peaks”

Naine võib olla diiva või lihtsalt sõbrants, ostukuninganna või maailmaavastaja – naise rollid tema elus on sama kirjud kui maailm ise. See raamat siin on väike juhend võimalustest, mida ta kindlasti kasutama peaks: need on ulakad, hullud, ägedad ja 100% naiselikud.

Milline neist võiks olla sinu ema lemmik?