Näitan 1–24 tulemust 49-st

planeerijad & päevikud – Unistus. Plaaneri. Saavuta.

Me kõik tunneme vahel, et aega on liiga vähe. Et leida oluliste asjade tegemiseks aega tuleb seada õiged prioriteedid. Kirjuta üles oma mõtted, planeeri oma töö- ja eraelu, mine jõusaali treeningpäevikuga või leia oma kired eneseteadlikkuse päevikute abil.

Alustage oma uut elu SEIK-i planeerijate ja päevikutega!

17.99 
Soodus!
36.14 

planeerijad & päevikud SEIKist

Erilised planeerijad & päevikud - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid planeerijad & päevikud. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad planeerijad & päevikud.
  • Kõik planeerijad & päevikud on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga planeerijad & päevikud siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - planeerijad & päevikud on kohal paari päevaga
  • Loodame, et planeerijad & päevikud muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas planeerijad & päevikud seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #planeerijad & päevikud.

Millised planeerijad & päevikud valida?

  1. Mõtle, millised planeerijad & päevikud sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- planeerijad & päevikud
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi planeerijad & päevikud märksõna järgi
  4. Oota, kuni planeerijad & päevikud pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #planeerijad & päevikud
Korduma kippuvad küsimused
Millal planeerijad & päevikud kohale jõuab? Kui tellida planeerijad & päevikud tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad planeerijad & päevikud 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud planeerijad & päevikud paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida planeerijad & päevikud? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane planeerijad & päevikud ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan tagastada planeerijad & päevikud? Kui sulle planeerijad & päevikud ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas planeerijad & päevikud tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.