Näitan kõiki 7 tulemust

Lõbus lapsepõlv - seiklusrikkad kingitused lapsele

Kuidas luua lapsele meeldejääv, rõõmus ja lõbus lapsepõlv? Pisikeste elamuste loomine tähtpäevadel ning igapäevaste ühiste hetkede prioriteediks seadmine ongi õnneliku lapsepõlve saladus. Õpetame lastele tänulikkust, loome seiklusi ning kirjutame üles mälestused, et ilusad hetked jääksid igaveseks meelde.

Too rõõmu igasse päeva!

kingitused lapsele SEIKist

Eriline kingitused lapsele - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitused lapsele. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitused lapsele kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitused lapsele kohal paari päevaga

Milline kingitused lapsele valida?

  1. Mõtle, milline kingitused lapsele sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitused lapsele ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitused lapsele kohale jõuab? Kui tellida kingitused lapsele tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitused lapsele 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitused lapsele kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitused lapsele? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitused lapsele ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitused lapsele ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitused lapsele? Kui sulle kingitused lapsele ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitused lapsele tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.