Näitan kõiki 6 tulemust

Tegude Kalendri suur märkmik – kalendermärkmik rohke ruumiga

Märkmikusse saab panna kirja ja jälgida oma igapäevaseid tegemisi. Märkmikus on ruumi oma nädalaste ülesannete kirja panemiseks. Lisaks tagasivaatlikud lehed enda edukuse analüüsimiseks. Märkmikus on 16 kuud, algab septembris ja lõppeb järgmise aasta detsembris.
Alusta päeviku kasutamist sulle sobival ajal!


suur märkmik SEIKist

Eriline suur märkmik - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne suur märkmik. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib suur märkmik.
  • Kõik suur märkmik on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga suur märkmik siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - suur märkmik on kohal paari päevaga
  • Loodame, et suur märkmik muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas suur märkmik seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #suur märkmik.

Millised suur märkmik valida?

  1. Mõtle, milline suur märkmik sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- suur märkmik.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni suur märkmik pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #suur märkmik.
Korduma kippuvad küsimused
Millal suur märkmik kohale jõuab? Kui tellida suur märkmik tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab suur märkmik 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud suur märkmik tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida suur märkmik? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane suur märkmik ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan tagastada suur märkmik? Kui sulle suur märkmik ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas suur märkmik tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.