Näitan 1–24 tulemust 51-st

Vihikud ja märkmikud – puhta ja stiilse disainiga

Pole vahet kas koolivihikud või enda mõtete kirja panemiseks – põhjamaiselt stiilsed ja praktilised vihikud ja märkmikud leiad SEIKist. Loo oma maailm ning ära sea endale piire täpivihikutega, planeeri eesmärke, tee head ning ole õnnelik Tegude Kalendri märkmikutega.
Tutvu kaustikute valikuga ja telli


vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud SEIKist

Erilised vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud.
  • Kõik vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud on kohal paari päevaga
  • Loodame, et vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud.

Millised vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud valida?

  1. Mõtle, millised vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud märksõna järgi
  4. Oota, kuni vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud
Korduma kippuvad küsimused
Millal vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud kohale jõuab? Kui tellida vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan tagastada vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud? Kui sulle vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas vihikud, koolivihikud, kaustikud, kirjaplokid ja märkmikud tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.