Näitan kõiki 3 tulemust

Kirjuta, loo ja väljenda end täpselt ja stiilselt, kasutades erilisi kirjutusvahendeid.

Lase oma loomingulisus valla ja jäta endast märk meie eriliste pliiatsite valikuga. Pakume kirjutusvahendeid igaks juhuks, alates sujuvatest geelpliiatsitest kuni täpsete pastapliiatsiteni. Ükskõik, kas teed märkmeid, joonistad või kirjutad päevikut, meie pliiatsid pakuvad mugava käepidemega ja ühtlase tindivooluga sujuvat kirjutamiskogemust. Vali erinevate elavate värvide ja elegantsete kujunduste hulgast, mis sobivad sinu isikliku stiiliga. Elusta oma ideid meie kirjutusvahenditega, mis ühendavad endas täpsuse, stiili ja vaevata toimivuse. Kaunista oma kirjutamist ja vii oma ideed ellu.

kirjutusvahendid SEIKist

Erilised kirjutusvahendid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kirjutusvahendid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad kirjutusvahendid.
  • Kõik kirjutusvahendid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kirjutusvahendid siit kategooriast
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kirjutusvahendid on kohal paari päevaga
  • Loodame, et kirjutusvahendid muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kirjutusvahendid seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kirjutusvahendid.

Millised kirjutusvahendid valida?

  1. Mõtle, millised kirjutusvahendid sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- kirjutusvahendid
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kirjutusvahendid märksõna järgi
  4. Oota, kuni kirjutusvahendid pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kirjutusvahendid
Korduma kippuvad küsimused

Millal kirjutusvahendid kohale jõuab?

Kui tellida kirjutusvahendid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad kirjutusvahendid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kirjutusvahendid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kirjutusvahendid?

Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kirjutusvahendid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.

Kas ma saan tagastada kirjutusvahendid?

Kui sulle kirjutusvahendid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kirjutusvahendid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.