Näitan kõiki 8 tulemust

Korduvkasutatav riidest näomask Eesti disainiga

Meie SEIKis usume, et iga päev peaks olema täis seiklusi. Ka muutunud oludes peaksime olema lõbusad ja seiklusrikkad – nagu me alati olnud oleme. Pole vahet, kas kohtud sõpradega, liigud ühistranspordis või reisid maailmas – hoia taaskasutatav näomask endaga alati kaasas. Seikle, kohtu sõprade ja lähedastega, peaasi, et riidest näomask oleks ees. Maskid on mugava lõikega ja kaitsevad nii suud, nina kui ka lõuga. Näomaskid on korduvkasutatavad ning on pestavad.

Vali enda lemmik näomask ja telli mugavalt postkasti!

riidest näomaskid SEIKist

Erilised riidest näomaskid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid riidest näomaskid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad riidest näomaskid.
  • Kõik riidest näomaskid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga riidest näomaskid siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - riidest näomaskid on kohal paari päevaga
  • Loodame, et riidest näomaskid muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas riidest näomaskid seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #riidest näomaskid.

Millised riidest näomaskid valida?

  1. Mõtle, millised riidest näomaskid sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- riidest näomaskid
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi riidest näomaskid märksõna järgi
  4. Oota, kuni riidest näomaskid pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #riidest näomaskid
Korduma kippuvad küsimused
Millal riidest näomaskid kohale jõuab? Kui tellida riidest näomaskid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad riidest näomaskid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud riidest näomaskid paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida riidest näomaskid? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane riidest näomaskid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan tagastada riidest näomaskid? Kui sulle riidest näomaskid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas riidest näomaskid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.