Näitan kõiki 5 tulemust

Kingitus paarile – Mida kinkida paarile?

Kas värskelt armunud või juba kaua koos – olete te tõeliselt õnnelik paar? Kõige kallima üllatamine on alati üks põnev väljakutse. Mis saaks olla parem kui 100 ühist seiklust. “100 asja, mida iga paar vähemalt korra elus tegema peaks” raamatust leiate seiklused, mida ühiselt ära teha. Siit leiad ka teisi erilisi kingitusi oma kõige kallimale.

Kingi kallimale eriline kingitus.


kingitus paarile SEIKist

Eriline kingitus paarile - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus paarile. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus paarile kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus paarile kohal paari päevaga

Milline kingitus paarile valida?

  1. Mõtle, milline kingitus paarile sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus paarile ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus paarile kohale jõuab? Kui tellida kingitus paarile tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus paarile 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus paarile kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus paarile? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus paarile ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus paarile ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus paarile? Kui sulle kingitus paarile ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus paarile tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.