Pulmakingitused - mida kinkida pulma minnes?

Pulmad on eriline sündmus paarile ning nende sõpradele ja perele. Tahame neid mälestusi pikemaks ajaks säilitada. Kirjuta armastuslugu üles, too kaasa eriline külalisteraamat või kaunista pulmad SEIKi toodetega.

Pidage toredaid pulmi koos lähedastega!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

pulmakingitused SEIKist

Eriline pulmakingitused - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist pulmakingitused. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik pulmakingitused kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - pulmakingitused kohal paari päevaga

Milline pulmakingitused valida?

  1. Mõtle, milline pulmakingitused sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda pulmakingitused ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal pulmakingitused kohale jõuab? Kui tellida pulmakingitused tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab pulmakingitused 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud pulmakingitused kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida pulmakingitused? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane pulmakingitused ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida pulmakingitused ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada pulmakingitused? Kui sulle pulmakingitused ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas pulmakingitused tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.