Näitan kõiki 9 tulemust

Kingitus lõpetajale- mida kinkida lõpukingituseks lõpetajale?

Lõpetajad peavad oma edasise elu planeerimisel langetama olulisi otsuseid. SEIK on loonud mitmeid tooteid, mis sobivad ideaalselt koolilõpukingituseks, et aidata planeerida nende tulevikku ja leida oma imeline teekond elus.

Lõpukingid sobivad erinevas vanuses ja erinevas eluetapis lõpetanutele: põhikooli lõpetanutele, abiturientidele, kutsekoolide lõpetajatele, ülikoolilõpetajatele ja kõigile teistele, kes on olnud tublid ja väärivad tunnustust.

Leia praktiline kingitus lõpetajale!

lõpukingitus SEIKist

Eriline lõpukingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist lõpukingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik lõpukingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - lõpukingitus kohal paari päevaga

Milline lõpukingitus valida?

  1. Mõtle, milline lõpukingitus sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda lõpukingitus ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal lõpukingitus kohale jõuab? Kui tellida lõpukingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab lõpukingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud lõpukingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida lõpukingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane lõpukingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida lõpukingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada lõpukingitus? Kui sulle lõpukingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas lõpukingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.