Näitan 1–24 tulemust 136-st

Kingitus - Mida kinkida erilisele inimesele?

Meie eesmärk on sind inspireerida iga päev. Oleme välja valinud erilisi kingitusi erinevateks tähtpäevadeks: sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks, valentinipäevaks või lihtsalt üheks toredaks päevaks. Siit lehelt leiad kingituse igaks eriliseks juhuks või lihtsalt argipäeva seikluste juurde toomiseks.

Kingi eriline kingitus!

11.99 

isetäidetav raamat

Eneseteadlikkuse päevik

24.99 
21.99 
Soodus!
21.89 

kingitus SEIKist

Eriline kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus kohal paari päevaga

Milline kingitus valida?

  1. Mõtle, milline kingitus sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus kohale jõuab? Kui tellida kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus? Kui sulle kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.