Näitan kõiki 14 tulemust

Katsikukingitus - Mida kinkida lapse sünniks?

Katsikukingituse tegemine on väga eriline ülesanne. Beebiraamatusse saavad värsked vanemad kirja panna oma lapse esimesed sammud kuni viie aastaseks saamiseni. Lisaks on raamatuga kaasas ka beebikaardid, mis muudavad lapse esimeste elukuude ja edusammude fotodele jäädvustamise põnevamaks.
Ideaalne katsikukingitus beebi sünniks.

katsikukingitus SEIKist

Eriline katsikukingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist katsikukingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik katsikukingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - katsikukingitus kohal paari päevaga

Milline katsikukingitus valida?

  1. Mõtle, milline katsikukingitus sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda katsikukingitus ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal katsikukingitus kohale jõuab? Kui tellida katsikukingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab katsikukingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud katsikukingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida katsikukingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane katsikukingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida katsikukingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada katsikukingitus? Kui sulle katsikukingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas katsikukingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.