Näitan kõiki 23 tulemust

Isetäidetav raamat - koosta ise oma raamat!

Isetäidetava raamatu saad koostada sina ise! Pane kirja raamatusse “Meie külalisteraamat” uue kodu külaliste emotsioonid, pulmakülaliste mõtted või ürituse seiklused, “Minu parimad retseptid” raamatusse kogu kokku oma parimad retseptid ja “Täht on sündinud” raamatusse jäädvusta oma pisikese esimesi aastad.

Täida ise oma raamat!

isetäidetav raamat

Eneseteadlikkuse päevik

24.99 
21.99 
Soodus!
21.89 
8.99 
15.99 
15.99 

isetäidetav raamat

Sõbrad igavesti #sõbrapäevik

15.99 
9.99 

isetäidetav raamat

Meie külalisteraamat

17.99 

isetäidetav raamat SEIKist

Eriline isetäidetav raamat - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne isetäidetav raamat. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib isetäidetav raamat.
  • Kõik isetäidetav raamat on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga isetäidetav raamat siin.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - isetäidetav raamat on kohal paari päevaga
  • Loodame, et isetäidetav raamat muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas isetäidetav raamat seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #isetäidetav raamat.

Milline isetäidetav raamat valida?

  1. Mõtle, milline isetäidetav raamat sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- isetäidetav raamat.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni isetäidetav raamat pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #isetäidetav raamat.
Korduma kippuvad küsimused
Millal isetäidetav raamat kohale jõuab?
Kui tellida isetäidetav raamat tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. isetäidetav raamat jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. isetäidetav raamat, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida isetäidetav raamat?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane isetäidetav raamat ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. isetäidetav raamat on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui isetäidetav raamat  ei sobi?
Kui sulle isetäidetav raamat ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib isetäidetav raamat toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas isetäidetav raamat tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.