Tööpakkumine: Komplekeerija / Pakendaja ehk laovõlur

Kirjastus SEIKi inspireeriv ja lõbus meeskond otsib enda tiimi juurde komplekteerijat / pakendajat ehk laovõlurit.

Kirjastus SEIKist

Kuidas näeks välja elu ilma seiklusteta? Üsna üksluine, väga rutiinne ja meeletult igav. Siiski saab igaüks oma ellu ka väga väikeste vahenditega põnevust lisada. Näiteks läbi inspireerivate lausete, heade tegude ja põnevate seikluste. Meie teeme seda juba alates 2011. aastast, kui võtsime põhikoolis eesmärgiks sinu elu seiklusrikkamaks ja rõõmsamaks muutmise. Kirjastus SEIK on alguse saanud õpilasfirmast Tegude Kalender. Meie eesmärk on endiselt sama – sinu ja su sõprade inspireerimine!

Meie põhiväärtused

  • Seiklused igas päevas
  • Kiired ja uudsed lahendused
  • Paindlikkus

Mis ülesanded sind ees ootavad?

E-poe ja edasimüüjate tellimuste komplekteerimine, üle andmine kullerile, lattu kauba vastuvõtt, toodete pakendamine, kleepimine, kliendi murele parima lahenduse leidmine, toodete ja tellimuste haldamine e-poes, kliendi rahulolu kasvatamine ja korduvostude tõstmine. Ükski päev ei ole samasugune, sest ülesanded on mitmekülgsed ja võimalusi enda arendamiseks on palju.

Kas see oled sina?

  • Oled täpne, otsid uusi lahendusi ja soovid inspireerida meie kliente eriti kiire ja täpse saadetisega.
  • Omad eesti keele oskust, saad vajadusel hakkama ka lihtsama suhtlusega inglise keeles.
  • Oled rõõmsameelse ellusuhtumisega ja soovid pidevalt areneda.
  • Tunned huvi ilusa disaini ja e-kaubanduse vastu.
  • Kasuks tuleb varasem WooCommerce kasutamise / haldamise kogemus.

PS: Töö sobib ideaalselt tudengitele / muude tegevuste kõrvale. Võimalik panustada osalise koormusega paindlikel aegadel.

Mis me pakume?

Huvitavat ja paindlikku tööd koos arenemisvõimalustega. Meil on nooruslik ja rahvusvaheline meeskond ning seetõttu on tihti vahvad ühisüritused Eestis, Baltikumis ja kaugemal, kus me tegutseme. Mugav asukoht- meie kontor on Tallinna kesklinnas. PS! Puudust ei pea sa ka enam tundma ilusatest märkmikest ja kinketoodetest. 🙂

Kandideerimine

Saada oma CV, motivatsioonikiri ning 3 ettepanekut, kuidas kasutajakogemust SEIKis parandada aadressile [email protected]

Sobivate kanditaatidega vestleme jooksvalt – ära jäta oma kanditatuuri saatmist viimasele hetkele 🙂