Lisa veel 35,50  eest tooteid ostukorvi ja tarne on sulle tasuta!

Kooli komplekt heledates toonides

36,40 

Kooli komplekt sisaldab tooteid mis inspireerivad ja motiveerivad sind iga päev.  Oleme komplekti lisanud spiraalköites kalender-märkmiku, mis aitab sul aega planeerida ja oma unistusteni jõuda. Kolm täpivihikut, mis sobivad nii kirjutamiseks, graafikute koostamiseks kui ka niisama kritseldamiseks. Pinal mahutab ära kõik vajalikud pliiatsid, pastakad ja markerid… ja kindlasti ka mõne kätekreemi või huulepalsami, mis peab käeulatuses olema!

 

Loe rohkem toodete kohta siit:

Laos

Täpivihik make yourself happy (2tk pakis)

Täpivihikus, ehk bullet journalis on joonte ja ruutude asemel täpid. Täppidele saab luua oma süsteeme, graafikuid ja jooniseid. Vihikut võib kasutada nii etteütluse kirjutamiseks, võrrandite lahendamiseks, joonistamiseks ja elu planeerimiseks.  

Täpivihik spiraalköites - You are made of magic

Täpivihikus, ehk bullet journalis on joonte ja ruutude asemel täpid. Täppidele saab luua oma süsteeme, graafikuid ja jooniseid. Vihikut võib kasutada nii etteütluse kirjutamiseks, võrrandite lahendamiseks, joonistamiseks ja elu planeerimiseks. See täpivihik on mugava spiraaliga: keera lehti, rebi leht välja või kirjuta märkmeid põlvede peal.

Pinal-DREAM BIG STAY WILD

Kes meist ei armastaks ilusaid asju, eriti kui nad on ka praktilised? SEIKi disainpinal on dekoratiivne ning praktiline asi sinu kontori- ja koolilauale. Inspireerivad laused pinalil on minimalistlikud, kuid kui neid märkad, annavad sulle ainult indu juurde! Pinal mahutab ära kõik vajalikud pliiatsid, pastakad ja markerid... ja kindlasti ka mõne kätekreemi või huulepalsami, mis peab käeulatuses olema! psst… pinalit ei pea kasutama vaid kirjutusvahendite hoidmiseks. See sobib ideaalselt ka meigikotiks, kuhu kõik meigipintslid, huulepulgad ja muud vajalikud asjad hoiustada.

Tegude kalender märkmik-spiraalköites take time 2022 (13 kuud)

Märkmikusse saab panna kirja oma igapäevased tegemised terve 2022. aasta vältel. Seal on ruumi oma nädalasta ülesannete kirja panemiseks. Lisaks tagasivaatlikud lehed enda edukuse analüüsimiseks. Meie eesmärk on muuta sind õnnelikumaks. Selleks leiad iga päeva pealt ühe hea teo läbi mille saad muuta end ja maailma enda ümber rõõmsamaks. Oleme proovinud erinevaid meetodeid ja avastanud, et inimesed on õnnelikumad, kui nad keskenduvad õigetele asjadele ja näevad igas päevas head. Märkmik on  eesti keeles.
Laost otsas
Kooli komplekt heledates toonides

36,40 

Turvaline ostukoht

Tasuta tarne alates 40€

Tarne pakiautomaati

Raha tagasi garantii

Tarne pakiautomaati (DPD, Smartpost, Omniva) alates 2.89€: 1-2 päeva

Tarne postkasti (väikesed raamatud) 1.59€: 1-2 tööpäeva

Tarne kulleriga 6.79€: 1-2 päeva

SEIK Kesklinn pakiautomaat: sama päeva tarne

You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the Eesti language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.

Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.